UKR ENG
УВIЙТИРЕЄСТРАЦІЯ
допомогти
статтi
статтi
Безкоштовне навчання основам програмування
Безкоштовне навчання основам програмування
Фонд BrainBasket запустив масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс про основи програмування. Його мета — допомогти всім бажаючим зробити перший крок до кар’єри в ІТ. 

ІТ-сфера в Україні стає все популярнішою. Сюди намагаються потрапити і студенти, і випускники, і досвідчені спеціалісти, які хочуть змінити професію на більш прибуткову і престижну. Щоб допомогти їм у цьому, фонд BrainBasket відкриває набір на безкоштовний курс Technology Nation.

Про курс

Цей курс дозволяє усім бажаючим отримати початкову ІТ-освіту та вивчити основи найпопулярніших мов програмування. Це непогана база для подальшого навчання та працевлаштування в ІТ-сфері. 

Заняття проходять у форматі blended learning (змішане навчання). Це передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладається онлайн, та аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі бібліотек по всій Україні. 

Навчальна програма базується на курсах найкращих світових університетів (Harvard, MIT, Stanford). Вона дає розуміння основ програмування і знайомить з найпопулярнішими мовами програмування (C, Python, JavaScript, HTML / CSS).

Курс триває 4 місяці, аудиторні заняття проходять 2 рази на тиждень у робочі дні з 19:00 до 20:30 в освітніх хабах, розташованих у всіх обласних центрах України. 

Навчання безкоштовне!

Подати заявку на участь можуть усі бажаючі. Не потрібно жодних технічних навичок —  достатньо володіти комп’ютером на рівні впевненого користувача та англійською на рівні Upper-Intermediate або вище.  

Для участі в проекті потрібно заповнити анкету за посиланням і виконати тестове завдання, яке ви отримаєте після реєстрації. 

Джерело: сайт BrainBasket Foundation

залишити вiдгук

Ви не авторизованi.

УВIЙТИ