UKR ENG
УВIЙТИРЕЄСТРАЦІЯ
допомогти
статтi
статтi
Дистанційна робота: що це і як знайти?
Дистанційна робота: що це і як знайти?

«Якщо ви роботодавець і шукаєте людей тільки в своєму регіоні - ризикуєте не знайти кращих. Якщо ви співробітник і вибираєте тільки ті компанії, до яких ближче добиратися, - пропустіть кращу роботу ».

Це цитата з книги Джейсона Фрайда і Девіда Хайнемайера Ханссона «Remote. Офіс не обов'язковий». Джейсон і Девід - творці компанії 37 signals (випустили планувальник завдань Basecamp). Штат компанії працює віддалено.

Що таке дистанційна робота?

Це робота на компанію, але без прив'язки до офісу. Спеціаліст працює в штаті, отримує зарплату, але не ходить в офіс. А робота виконується зі зручної локації.

Дистанційна робота відрізняється від фрілансу. Останнє - одноразові проекти з фіксованою або погодинною оплатою. Людина виконує проект, отримує гонорар і співпраця закінчується. Навіть якщо таких проектів в одній компанії 2-3 - це називається фріланс.

Фрілансер - фахівець, який працює на вимогу. При співпраці віддалено працівник працює в штаті компанії. Це постійний співробітник. 

З чим пов'язаний зліт популярності дистанційної роботи?

З розвитком технологій. Аби провести нараду, ми більше не збираємося разом в одному офісі. Для цього використовуємо Webex, Go To Meeting, join.me, Zoom, Skype. Документація компанії під рукою в Dropbox. Поточні матеріали створюємо і редагуємо в режимі реального часу в Google Drive. Питання, які потребують вирішення протягом пари хвилин, обговорюємо в тематичних каналах.

У сучасному світі повноцінно працювати в офісі майже неможливо. Офіс в робочий час - це зона переривань. Офіс навіть з 10 співробітниками схожий на кухонний комбайн, який рубає день на шматочки: 15 хвилин тут, 10 хвилин там, 20 тут, 5 там. І кожен такий сегмент наповнений телеконференціями, зустрічами, нарадами та іншими стандартними. 

Осмислена, творча, складна робота вимагає тривалих періодів концентрації, коли ніщо не відволікає і можна з головою зануритися в справу. У сьогоднішньому офісі про можливість ні на що не відволікатися мріяти не доводиться. Навпаки, відволікають постійно.

А де ви працюєте, коли дійсно хочете отримати результат? Навряд чи відповідь буде - «в офісі в робочий час».

Відмовки і міфи

Дива трапляються, коли ми заодно

Коли співробітники збираються за одним столом наживо, тільки тоді відбувається ефективний брейнштормінг. Так це так. Але скільки таких геніальних ідей потрібно, щоб довести справу до результату? 2-3. Рішення - збиратися наживо 3 рази в рік.

Як я дізнаюся, чи працюють вони, якщо не бачу їх?

Якщо не дозволяєте співробітникам працювати вдома зі страху, що вони без нагляду будуть лінуватися, то ви нянька, а не керівник. Зміцнюйте управлінські навички.

Вдома люди постійно відволікаються

Причина перша - невисока цінність роботи. Визнайте наявність проблеми і змініть роботу. Або правильно організуйте робочий простір (кафе, бібліотека, парк).

Причина друга - вигоряння. Рішення - нічого не робити пару тижнів. Рівно стільки ви пролежіте на пляжі або вивчіть Париж. Але потім і це набридне. Більшість людей хочуть працювати, оскільки це тонізує і приносить задоволення.

Тільки в офісі можна забезпечити цифрову безпеку

Для цього існують прості і надійні методи (і офіс для цього не потрібний):

 • безпечний режим на сайтах;
 • відключення автоматичного входу;
 • вихід з «сплячого» режиму тільки по паролю;
 • блокування через 10 хвилин бездіяльності;
 • довгі і складні паролі (1password в допомогу);
 • код блокування в смартфонах і планшетах;
 • 2-факторна авторизація.

Великі компанії цього не роблять, чому ми повинні?

Як на вашу думку, ці компанії * досить великі?

 

  •  • Deloitte - 86% співробітників (min 20% часу)
  •  • Intel - 82%
  •  • NASA - 57%
  •  • Accenture - 81%
  •  • Бюро з реєстрації патентів і ТМ - 85%
  •  • Агентство з охорони навколишнього середовища - 67%

 

* Джерело: «Remote. Офіс необов'язковий »Джейсона Фрайда і Девіда Хайнемайера Ханссона.

Відповідь потрібена зараз!

Далеко не кожне питання вимагає негайної відповіді. Якщо справа терпить, питання краще задати по електронній пошті. Питання, що потребують відповіді протягом декількох хвилин, задайте за допомогою систем миттєвого обміну повідомленнями. У разі кризи, що заслуговує визначення «все валиться», скористайтеся старовинним винаходом під назвою «телефон».

Але я втрачу контроль!

Для багатьох бути керівником означає володіти контролем над людьми, в буквальному сенсі бачити своїх прямих підлеглих. Вони думають: якщо я їх бачу, значить, можу контролювати. Але це не завжди так))

Реальні недоліки: що з ними робити?

Вище ми розглянули ряд відмовок, які не мають нічого спільного з реальністю. Але в віддалену роботу дійсно є недоліки. Ось як можна їх вирішити.

Страх ізоляції. Логічне становище, коли постійно працюєш в поодинці. Просто прикладіть більше зусиль, якщо некомфортно так працювати. Ідіть в коворкінг, наприклад.

Втрата графіка. Стираються межі між роботою і життям. Ви працюєте цілодобово і з'являється небезпека вигорання. Щоб налаштувати правильний графік, в кінці дня задавайте собі питання: «Чи добре я сьогодні попрацював?» І робіть відповідні висновки.

Ергономіка. Перебуваючи поза офісних стін, легко стати заручником ситуації, коли доводиться працювати в невідповідних умовах - на лавочці в парку, за високим столом в кафе і т.д. Тому подбайте про покупку правильного робочого крісла, стіл і екрану.

Гіподинамія. Проблема глобальна для 21 століття. В офісі людина пересувається, також ходить по дорозі від машини до будівлі. При віддаленій роботі така проблема загострюється. Користуйтеся фітнес-трекером і пам'ятайте про мінімальні 10 000 кроків за день.

Ломка, коли ніхто не відволікає. Це пройде, не концентруйтеся на цьому.

Дистанційна робота: практичні поради

Як організувати? Домовитися "на березі": посадові обов'язки, перспективи зростання, розмір і перегляд зарплати обговорюйте до укладення контракту і старту роботи.

Регулярно показувати результати. Єдине мірило оцінки співробітника тут - це результат. Тільки це щось значить. Роботодавцю неважливо, коли і яким способом ви працюєте. Важливо, що робите.

Будьте в доступі для спілкування. Виділіть тимчасові слоти в добі, коли ви на зв'язку для обговорення поточних питань. Дотримуйтеся цього графіка.

Як побудувати робочий день? Вибудувати розпорядок дня. Відводите чіткі й однакові відрізки часу для роботи. Розділіть роботу і будинок навіть перебуваючи вдома.

Вранці вдома, вдень в офісі. Якщо офіс поряд, спробуйте чергувати. Вранці працюйте з дому, після обіду йдіть в офіс. Або виділіть 1-2 дні, коли ви присутні в офісі.

Самотність в натовпі. Щоб не відчувати ізоляції, працюйте в бібліотеці, коворкінг або кафе.

Як зберегти мотивацію? «Заохочувати людей працювати над тим, що їм подобається, і тільки з тими людьми, які не залишають їх байдужими» (с) з книги Remote. Звучить банально просто, але це правда.

Час для близькихПриділяйте час рідним і друзям. Слідкуйте за переробкою.

Як знайти дистанційну роботу?

Cover letter. Від того, наскільки грамотно складено супровідний лист, залежить співпраця. Це пропуск.

Тестове завдання. Якісно виконуйте тестове завдання.

Особисте знайомство. Перед підписанням контракту важливо познайомитися вживу якщо не з командою, то хоча б з відповідальним менеджером і власником компанії.

Фріланс - найкраща школа. 2-3 короткострокових одноразових проекти дадуть можливість відчути принцип віддаленої роботи.

Де шукати віддалені вакансії?

Ділимося переліком сайтів, які допоможуть у цьому: 

https://www.twago.com/

https://www.outsourcely.com/

https://authenticjobs.com/

https://www.indeed.jobs/

https://www.guru.com/

https://www.freelancer.com/

https://powertofly.com/

https://remoteok.io/

https://remotive.io/

https://www.skipthedrive.com/

https://www.themuse.com/

https://www.upwork.com/

https://www.virtualvocations.com/

https://weworkremotely.com/

https://www.workingnomads.co/jobs

https://letsworkshop.com/

https://folyo.me/

https://angel.co/

https://talent.hubstaff.com/

https://jobspresso.co/

https://djinni.co/

https://freelancerclub.net/

https://www.freelancersunion.org/


залишити вiдгук

Ви не авторизованi.

УВIЙТИ