UKR ENG
УВIЙТИРЕЄСТРАЦІЯ
допомогти
статтi
статтi
Можливості для саморозвитку. Календар заходів на вересень.
Можливості для саморозвитку. Календар заходів на вересень.
Ми склали список можливостей для саморозвитку, а саме календар майстер-класів з психології. Це підбірка заходів, які допоможуть вам пізнавати, відчувати, досліджувати і змінювати себе та своє сприйняття навколишнього середовища.

Перелік, що нижче, – не повний. Ми публікуватимемо більше інформації про цікаві заходи на нашій сторінці в фейсбуці.

Для кого: дорослі (від 18 років)
Коли: щопонеділка з 18:00 до 21:00
Де: Лермонтовський провулок, 13, Карітас Одеса УГКЦ
Ціна: безкоштовно, за попередньою реєстрацією

Тренер: Марина Равчеєва - дипломований психолог-консультант, сертифікований психотерапевт (2 ступінь) і сертифікований супервізор (3 ступінь) в гештальт підході.
Організатор: проект "Зміцнення соціальної згуртованості" Благодійного фонду "Карітас Одеса УГКЦ".Календар майстер-класів на вересень:

2 вересня
Майстер-клас "Відносини. Радощі й труднощі в них" 
Реєстрація: http://bit.ly/2M6F4Yv

Ми всі живемо в системі людських відносин. Нам потрібні інші люди, контакти і відносини з ними. Не менш важливим є те, як ми ставимося до себе. Наше ставлення до себе і до всього, що нас оточує багато в чому сформувалося ще в дитинстві, передалося від батьків і близьких людей. Зараз, у дорослому житті це може приносити нам як задоволення, так і роздратування і тривогу. 
Мета майстер-класу – змінити ставлення людини, учасника в комфортну для нього сторону. Дослідити і допомогти побачити щось нове, корисне для себе: те, що буде надавати більше задоволення та радості. Адже змінити не можна себе, іншу людину чи світ навколо - змінити можна тільки ставлення.

9 вересня
Майстер-клас "Ідентичність особистості" 
Реєстрація: http://bit.ly/2KkfAoo

Хто я? 
Який я? 
В чому моє призначення?
Ідентичність - це знання людини про себе. Проблема ідентичності дуже актуальна в сучасному динамічному світі, інтерес до неї зростає з кожним роком. Дане поняття давно вивчається різними вченими, але до єдиної думки вони поки не прийшли.
Життєвий успіх і самореалізація багато в чому залежить від того, чи змогла правильно себе знайти і ідентифікувати людина. Чи не відчуває конфлікт всередині себе через помилкову, нав'язану їй кимось (сім'єю або соціумом) ідентичність?
Ви вважаєте варто зраджувати себе аби догодити іншим, через бажання здаватися собі і оточуючим краще?

16 вересня 
Майстер-клас "Конфлікти, їх види та як з ними бути" 
Реєстрація: http://bit.ly/33s5oSC

Ми не можемо бути без відносин, а відносини не можуть бути без конфліктів. Якщо конфлікт конструктивний, то він робить відносини динамічними і розвиваючими. Якщо конфлікт деструктивний - відносини обриваються і закінчуються. У чому між ними різниця і як проживати та що робити в конфлікті, аби він був конструктивним, а не руйнівним? 

23 вересня
Майстер-клас "Психологія грошей"
Реєстрація: http://bit.ly/2KlhghN

Гроші – це велика частина життя людини, еквівалент її праці. 
Гроші – це енергія, а як будь-яка енергія, гроші потребують дбайливого і шанобливого ставлення до них. Це наука, яка живе за своїми законами. Та часом щось заважає нам отримувати задоволення від грошей. 
Що саме буде впливати на нас краще: якщо ми будемо більше заробляти чи витрачати? Чи будемо при цьому відчувати радість та задоволення? 
А як ви вважаєте, треба відкладати на майбутнє чи «чорний день»? 

30 вересня
Майстер-клас "Сімейні кризи" 
Реєстрація: http://bit.ly/2OIcUFm

«Криза» в перекладі з грецької мови перекладається як рішення, поворотний момент. Криза - це не добре і не погано. Це коли за старим "не хочу", а по но-новому "не знаю як". Сімейний криза - це етап у відносинах, через який проходить кожна сім'я. Це психологічні труднощі, що зустрічаються в сім'ї на різних етапах її сімейного циклу. Криз уникнути не можна, та й не потрібно це робити, так як переживши складність, пара виходить на новий рівень відносин, виявивши нові способи бути щасливим разом.


Зустрінемося на заходах :)

залишити вiдгук

Ви не авторизованi.

УВIЙТИ