UKR ENG
УВIЙТИРЕЄСТРАЦІЯ
допомогти
статтi
статтi
Удоскональте своє резюме
Удоскональте своє резюме
Міжнародна молодіжна організація AIESEC разом з фахівцями з пошуку роботи запрошує вас 1 червня на івент Upgrade your CV в м.Київ. Ви дізнаєтесь, як складати правильне резюме та як виділитися серед інших кандидатів, навіть якщо у вас ще немає професійного досвіду.

Резюме – перше, що бачить перед собою роботодавець при розгляді кандита на посаду. Саме тому правильно складене резюме – запорука прийому на роботу.

Не знаєте, що зазначати в резюме, якщо ще немає серйозного професійного досвіду? Прагнете вдосконалити своє CV? Хочете його оформити так, щоб роботодавець точно звернув увагу?

Міжнародна молодіжна організація AIESEC разом з фахівцями з пошуку роботи запрошує вас на івент Upgrade your CV. Ви дізнаєтесь, як складати правильне резюме, на що треба звернути увагу та як виділитися серед інших кандидатів, навіть якщо у вас ще немає професійного досвіду.

Також у вас буде можливість дізнатись про професійні стажування від AIESEC, завдяки яким можна отримати перший професійний досвід та зробити своє CV особливим.

Вхід вільний!

Коли: 1 червня о 15.00
Місце івенту: м.Київ, Олександра Довженко, 3, Смартфоркінг "САД"
Реєстрація обов’язкова за цим посиланням (при реєстрації вказуйте event у рядку referral).


залишити вiдгук

Ви не авторизованi.

УВIЙТИ