UKR ENG
УВIЙТИРЕЄСТРАЦІЯ
допомогти
статтi
статтi
В Україні стартує безкоштовна Cyber ​​School для «білих» хакерів
В Україні стартує безкоштовна Cyber ​​School для «білих» хакерів
В Києві з'явилася безкоштовна школа для айтішників. Cyber ​​School зосередиться на підготовці крутих фахівців в сфері кібербезпеки, так званих «білих» чи «етичних» хакерів. За даними DOU, в Україні середня зарплата такого IT-фахівця становить 1300$.

Для участі в програмі кандидати повинні володіти базовими технічними знаннями і навичками програмування. Відбір до школи проходить на конкурсній основі, включає в себе онлайн-оффлайн-тестування, співбесіду, а також експрес-курс. До Cyber ​​School візмуть 60 студентів.

Прийом заявок триватиме до 25 жовтня 2018 року. Навчання стартує в грудні, буде проходити full time протягом 5 місяців, англійською мовою. Під час навчання учні пройдуть інтенсивні курси з безпеки мереж і додатків, систем експлуатацій та зворотного інжинірингу. Кращим випускникам обіцяють гарантовані пропозиції з працевлаштування.

Школу заснували доцент кафедри інформаційної безпеки КПІ Олексій Барановський, співзасновник української спільноти етичних хакерів Hacken Єгор Аушев і творець uData School та керуючий партнер UNIT.City Дмитро Єрьомін.

"В Україні близько 40 вищих навчальних закладів щорічно випускають IT-фахівців, а професіоналів в сфері кібербезпеки все одно не вистачає. І поки студенти закінчують університети - актуальність даних втрачається, з'являються нові виклики, до яких ці випускники просто не готові", - говорить Олексій Барановський.

"Сьогодні в Україні всього кілька сотень професіоналів в сфері захисту інформації. Завдання школи - в десятки разів збільшити їх число", - пояснює Дмитро Єрьомін.

Джерело: ain.ua

залишити вiдгук

Ви не авторизованi.

УВIЙТИ