UKR ENG
УВIЙТИРЕЄСТРАЦІЯ
допомогти
новини
новини
2018-08-22
22 серпня відбудеться зустріч-діалог
22 серпня відбудеться зустріч-діалог
Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» разом із Одеською обласною групою медіації продовжує розмову про згуртування громад і запрошує до неї всіх, кому ця тема не байдужа.


Цього разу представники громадських організацій, органів влади й місцевого самоврядування, експертного середовища і всі охочі стати учасниками цієї зустрічі обговорюватимуть, крім іншого, проблеми взаємодії громадськості з органами влади й місцевого самоврядування.

Розмова відбуватиметься у форматі діалогу, правила якого передбачають, насамперед, не намагання переконати учасників у довершеності власних позицій, а щире прагнення почути і зрозуміти інакшу (бодай і протилежну) думку інших, сподіваючись на таке ж розуміння з їхнього боку.

Серед питань, що становитимуть предмет розмови, такі:

Соціальна згуртованість та міцність (спроможність) громад і роль у цьому взаємин громадськості з органами державної влади та місцевого самоврядування.
Стан названих взаємин в громаді і погляди на його оптимізацію. Про найприкметніші складові цієї оптимізації.
Про перешкоди у налагодженні належних стосунків населення й громадського активу з представниками державної влади й місцевого самоврядування. Про недовіру, конфлікти й шляхи їх подолання.
Контури позитивної взаємодії громадськості з владою та місцевим самоврядуванням на тлі згуртованої громади.

Участь безкоштовна, реєстрація обов'язкова:
 
https://docs.google.com/forms/d/13Yw5eCoUVO70zZE19QOancKPHVMKm_sjXQznN9IBR4I/edit

Захід організовано в рамках проекту "Зміцнення соціальної згуртованості"
 
 

залишити вiдгук

Ви не авторизованi.

УВIЙТИ