UKR ENG
УВIЙТИРЕЄСТРАЦІЯ
допомогти
Масштабування бізнесу в Південному регіоні
Масштабування бізнесу в Південному регіоні
Благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» в рамках проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ) «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який фінансується Федеративною Республікою Німеччина, продовжує набір зацікавлених підприємців до участі у тренінгах з масштабування власного бізнесу.
 
До подання заявок на участь у тренінгах запрошуються особи із числа внутрішньо переміщених осіб та членів місцевих громад, жінки та чоловіки, віком від 18 до 60 років, бізнес яких відповідає наступним критеріям:

1) Безперервна операційна діяльність та офіційна реєстрація бізнесу протягом 12 міс;
2) Заявник має бути зареєстрованим як ФОП або володіти офіційно зареєстрованою компанією (ТОВ або іншого типу). Перевага віддаватиметься компаніям, 100% прав власності на які належать заявнику. Водночас, допускається також співвласність, але при цьому частка власності заявника повинна бути не менше 50%. Інша частка прав власності повинна належати особі чи особам, які відповідають критеріям уразливості (ВПО, людина з інвалідністю, батько-одинак, матір-одиначка, багатодітна сім’я, інші). Якщо компанія належить членам одного домогосподарства, це також допускається. У будь-якому разі, заявник повинен бути безпосередньо залучений до бізнесу та керування ним. 
3) Фізичне розташування в орендованому / власному виробничому чи офісному приміщенні протягом принаймні одного року, що має бути підтверджено відповідним договором оренди або актом на право власності на приміщення;
4) Категорії бізнесів: виробництво, сільське господарство, послуги (окрім роздрібної та оптової торгівлі);
5) Кількість офіційно працевлаштованих найманих працівників – не менше чотирьох; трудові угоди мають бути заключенні не менш ніж за шість місяців до подання заявки на участь у програмі;
6) Річний валовий дохід (обсяг продажів) не менше ніж 1 000 000 гривень, що має бути підтверджено у податковій декларації за останні 12 міс. або іншим документальним чином. 

Розмір грантової допомоги у вигляді профільного обладнання у разі успішного захисту бізнес-планів – до 5 000 євро.

В рамках програми допускається участь осіб, які не отримували гранти від МОМ останні 24 місяці. 

Передбачається, що тренінги будуть проходити за регіональним принципом (по одному тренінгу у Західному, Центральному, Південному та Східному регіонах України).

Для реєстрації необхідно звернутися за адресом:
м. Одеса, вул. Пантелеймонівська, 88/1, оф. №407, попередньо узгодивши час зустрічі за телефоном: 095-295-77-32 (31).

При собі мати оригінали документів:
 паспорт та ІНН;
 довідку ВПО;
 реєстраційні документи на підприємницьку діяльність;
 договір оренди або акт на право власності на приміщення;
 трудові угоди на працівників або бланк працевлаштованих робітників;
 документ, що підтверджує річний валових дохід (обсяг продажів).


залишити вiдгук

Ви не авторизованi.

УВIЙТИ